Strona główna
Galeria

Finał VX Festiwalu ZGK, koncert pt.

2017-11-08 / Środa

16 października 2017 r. Teatr Muzyczny w Poznaniu. Koncert poświęcony pamięci Bohdana Smolenia - honorowego patrona Stowarzyszenia Zostań Gwiazdą Kabaretu, "SMOLEŃ na kolonii, czyli 6 dni z życia kolonisty". W scenach z kultowego przedstawienia "6 dni z życia kolonisty", w role Smolenia wcielili się Adrianna Borek z kabaretu Nowaki ("Papieros" i "Gotowanie kury") oraz Jakub Krzak z kabaretu Chyba ("Bal przebierańców"). W role kolonistów: Jarosław Sobański i Tomasz Łupak z kabaretu Zachodni, Piotr Gumulec i Krzysztof Wilkosz z kabaretu Chyba oraz młodzież z Zespołu Kameralnego Poznańskiej Szkoły Chóralnej Jerzego Kurczewskiego, pod opieką artystyczną Laury Stieler. Kierownika kolonii zagrał Sławimor Kaczmarek z Kabaretu Made In China. Kierownikiem muzycznym był Jan Pituła z Kabaretu Czołówka Piekła. W skeczu "Nie powinniśmy się kłócić" zagrali Marcin Samolczyk i Paweł Binkowski z Teatru Nowego w Poznaniu. W monologu "A tam cicho być, napisy z murów" zagrał Marcin Samolczyk. Piosenkę "Smutasy, mazgaje", czyli "za oknami świta" w aranżacji rockowej Zbyszko Jaskulskiego zaśpiewała Marta Kostur, a w aranżacji Jacka Sykulskiego i Piotra Lewandowskiego - Zespół Kameralny Poznańskiego Chóru Chłopięcego. Zosia Nowakowska z Teatru Muzycznego Roma zaśpiewała trzy piosenki, jako laureatka II Festiwalu Zostań Gwiazdą Kabaretu". Zespół Smyczkowy pod dyrekcją Adama Domurata i Ewelina Osowska - sopran koloraturowy, wykonali utwór "Ani be ani me ani kukuryku" w wersji mozartowskiej. Gościem specjalnym koncertu był Marcin Daniec, który opowiedział anegdoty związane z jego współpracą z Bohdanem Smoleniem.

Galeria zdjęć

Finał XV Festiwalu ZGK 16.10.2017 WRĘCZENIE NAGRODY GŁÓWNEJ

2017-11-07 / Wtorek

16 października 2017 r. Teatr Muzyczny w Poznaniu. Kabaret A JAK! odbiera Nagrodę Główną z rąk Zastępcy Prezydenta Miasta Poznania Jędrzeja Solarskiego i członka Zarządu, dyrektora ds. technicznych Veolii Energii Poznań  i Veolii Energii  Poznań ZEC Jana Pica. Bartosz Smoleń wręczył członkiniom Kabaretu pamiątkowe koszulki z podobizną Bohdana Smolenia.

Galeria zdjęć

Zdjęcia VI wieczór kabartowy "Poznań be great"

2017-5-09 / Wtorek

07 maja 2017 r. w Teatrze Muzycznym odbył się VI wieczór kabaretowy XV Festiwalu "Zostań Gwiazdą Kabaretu" - POZNAŃ BE GREAT, czyli Imieniny Kabaretu Czesuaf, z udziałem poznańskich kabaretów: Czesuafa, Czołówki Piekła, Wyjścia Ewakuacyjnego, Krzesełka i zespołu Mitochondrium. Decyzją publiczności zwyciężył Kabaret Wyjście Ewakuacyjne.

Galeria zdjęć

Zdjęcia V eliminacji XV Festiwalu Zostań Gwiazdą Kabaretu

2017-4-10 / Poniedziałek

09 kwietnia 2017 r. Teatr Muzyczny w Poznaniu. W konkursie kabarety ZALOTKA i TRZECIA STRONA MEDALU. Gość wieczoru KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH w programie "Pod prądem". Decyzją Publiczności zwyciężyła ZALOTKA.

Galeria zdjęć

Zdjęcia IV eliminacji XV Festiwalu Zostań Gwiazdą Kabaretu

2017-3-21 / Wtorek

20 marca 2017 r. Teatr Muzyczny w Poznaniu. W konkursie BudaPesz Kabaret i HarcyteatrK. Gość kabaret JURKI w programie "Święta polskie". Decyzją publiczności zwyciężył BudaPesz Kabaret.

Galeria zdjęć

GALERIA ZDJĘĆ III eliminacja XV Festiwalu ZGK

2017-2-14 / Wtorek

12 lutego 2017 r. Teatr Muzyczny w Poznaniu, ul. Niezłomnych 1E.

W konkursie kabaret A JAK! i Grupa Paszkot. Gość Hanna Śleszyńska. Prowadzenie Kabaret Czesuaf.

Decyzją Publiczności zwyciężył kabaret A JAK!

Galeria zdjęć

Zdjęcia II eliminacja XV Festiwal ZGK

2016-12-12 / Poniedziałek

09 grudnia 2016 r. w Scenie na Piętrze. W konkursie Szymon Łątkowski i David Mbeda Ndege. Gość Andrzej Poniedzielski. Prowadzenie Kabaret Czesuaf.

Decyzją Publiczności zwycięzcą II eliminacji został David Mbeda Ndege.

Galeria zdjęć

GALERIA ZDJĘĆ I eliminacja XV Festiwalu ZGK

2016-11-23 / Środa

18 listopada 2016 r. w Scenie na Piętrze. W konkursie kabarety FifaRafa i WOLSKI. Gość wieczoru Kwartet RAMPA. Decyzją Publiczności zwyciężył Karol WOLSKI. (zdjęcia: Mikołaj Dobski)

Galeria zdjęć
1
© Kabaret KWADRAT