Kabaret KWADRAT

Dzień Dziecka w Galerii MM w Poznaniu, 01 i 02 czerwca 2013 r.

2014-9-24 / Środa

PROGRAM 01.06.2013

Godz. 11:00 – 12:00 - Zespół Folklorystyczny „Mali Poligrodzianie” – pokazy, kreacje warsztatowe i konkursy – poziom A

Godz. 12:00 – 15:00 – „Plener Malarski” Fundacja Wspierania Twórczości Kultury i Sztuki ARS - kreacje plastyczne, malarstwo sztalugowe – poziom A, poziom 2, w razie pogody taras widokowy oraz graffiti przed Galerią od Al. Marcinkowskiego

Godz. 12:00 - 13:00 – „Pokazy strażackie” Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu – konkursy poziom A; pokazy strażackie przed Galerią, od Al. Marcinkowskiego, w razie pogody kurtyna wodna

Godz. 12:00 – 15:00 – „Gry planszowe” - Klub Fantastyki "Druga Era" – poziom 2

Godz. 13:00 – 14:00 – „Młodzi Muszkieterowie” Klub Sportowy Warta Sekcja Szermierki- pokazy, konkursy – poziom A

Godz. 14:00 – 15:00 – „Tu Futbol staje się pasją”  - Akademia Reissa – pokazy, konkursy – poziom A

Godz. 15:00 – 17:00 – „Okiem Prześmiewcy” – Stowarzyszenie Artystyczno-Edukacyjne „MAGAZYN” – przestrzenne kreacje plastyczne – poziom A, poziom 2

Godz. 15:00 – 15:30 – „ZUMBA” NIKU  Fitness – pokazy i konkursy – poziom A

Godz. 15:30 – 16:30 – „Kanapka Warta Poznania” – Stowarzyszenie Spółdzielnia Teatralna, CASA BLANCA Bistro – kreacje plastyczne, teatralne, kulinarne – poziom A i poziom 2

Godz. 16:00 – 18:00 – „Malowanie twarzy” – Stowarzyszenie Spółdzielnia Teatralna - darmowe zdobienie twarzy dzieci – poziom 2

Godz. 16:00 – 18:00 – „Balonowe figury” – Stowarzyszenie Spółdzielnia Teatralna - nauka tworzenia figur na zamówienie (kotek, piesek, kwiatek itp.) z balonów w kształcie parówki w prezencie - poziom 2

Godz. 16:00  -17:00 – „Kreacje Taneczne” Szkoła Tańca JAWOR – pokazy tańców standardowych i latynoamerykańskich, konkursy – poziom A

Godz. 17:00 – 18:00 – „Kreacje Bębniarskie i Perkusyjne” Szkoła T.Burton – pokazy muzyczne, konkursy – poziom A


Prowadzenie imprezy - Krzysztof Deszczyński
Produkcja – KWADRAT-EXPO COM.PL




PROGRAM 02.06.2013

Godz. 12:00 – 13:00 – DA CAPO Junior Orkiestra dyrygent Krzysztof Zaremba – koncert, poznawanie instrumentów, konkursy – poziom A

Godz. 13:00 – 14:00 – „Koszykówka” – PBG Bascet Junior Poznań, Decathlon – pokazy i konkursy – poziom A

Godz. 13:00 – 15:00 - „Plener Malarski” Fundacja Wspierania Twórczości Kultury i Sztuki ARS - kreacje plastyczne, malarstwo sztalugowe – poziom A, poziom 2, w razie pogody taras widokowy oraz graffiti przed Galerią od Al. Marcinkowskiego

Godz. 13:00 – 17:00 - „Gry planszowe” - Klub Fantastyki "Druga Era" – poziom 2

Godz. 13:30 – 14:30 - „Pokazy strażackie” Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu – konkursy poziom A; pokazy strażackie przed Galerią, od Al. Marcinkowskiego, w razie pogody kurtyna wodna

Godz. 14:30 – 15:00 - „ZUMBA” NIKU  Fitness – pokazy i konkursy – poziom A

Godz. 14:30 – 17:00 - „Malowanie twarzy” – Stowarzyszenie Spółdzielnia Teatralna - darmowe zdobienie twarzy dzieci – poziom 2

Godz. 14:30 – 17:00 - „Balonowe figury” – Stowarzyszenie Spółdzielnia Teatralna- nauka tworzenia figur na zamówienie (kotek, piesek, kwiatek itp.) z balonów w kształcie parówki w prezencie - poziom 2

Godz. 15:00 – 15:30 - „Tu Futbol staje się pasją”  - Akademia Reissa – pokazy, konkursy – poziom A

Godz. 15:00 – 17:00 - „Okiem Prześmiewcy” – Stowarzyszenie Artystyczno-Edukacyjne „MAGAZYN” – przestrzenne kreacje plastyczne – poziom A, poziom 2

Godz. 15:30 – 16:00 - „Młodzi Muszkieterowie” Klub Sportowy Warta Sekcja Szermierki- pokazy, konkursy – poziom A

Godz. 15:30 – 16:30 - „Kanapka Warta Poznania” – Stowarzyszenie Spółdzielnia Teatralna, CASA BLANCA Bistro – kreacje plastyczne, teatralne, kulinarne – poziom A i poziom 2

Godz. 16:00 – 16:30 – „Kreacje folklorystyczne” - Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca Łaniki przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu – pokazy, konkursy – poziom A

Godz. 16:30 -17:30 - „Kreacje Taneczne” Szkoła Tańca JAWOR – pokazy tańców standardowych i latynoamerykańskich, konkursy – poziom A

Godz. 17:30 – 18:00 – Big Band Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły II stopnia im. M. Karłowicza w Poznaniu, dyrygent Mariusz Pikulski - koncert, poznawanie instrumentów, konkursy – poziom A

Prowadzenie imprezy - Krzysztof Deszczyński
Produkcja – KWADRAT-EXPO COM.PL
 

 

© Kabaret KWADRAT