Firma Smoleń i Deszczyński rok założenia 1990 z Poznania i WEST ART z Goeteborga połączyły się by stworzyć KWADRAT. To był rok 1993.

Na początek zaprezentowaliśmy w Polsce firmę EXPOLIC z Sztokholmu na II Międzynarodowych Targach Reklamy w Poznaniu. Lekkie i proste w obsłudze systemy EXPOLINC do szybkiej prezentacji znalazły w Polsce odbiorców wśród najlepszych FIRM. Dzisiaj roll-up, pop-up, fold-up pracują już dla małych firm, urzędów gminnych i stowarzyszeń. Stały się podstawowym narzędziem promocyjnym.

W sektorze bankowym naszymi stałymi od lat klientami są:

Bank Śląski - dzisiaj ING Bank Śląski
Bank Handlowy - dzisiaj CityGroup. Dla Banku Handlowego stworzyliśmy wielką wystawę w Teatrze Wielkim w Warszawie z okazji 125-lecia Banku. Wystawa ta rozłożona na mniejsze segmenty stworzyła osiemnaście krajowych
i trzy zagraniczne stałe ekspozycje promujące Bank. Dla ministerstwa finansów, warszawskiej giełdy i Banku Handlowego zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy stoisko na Londyńskich Targach Papierów Wartościowych.
Do dzisiaj współpracujemy z korzyścią dla naszych klientów i oczywiście dla naszej satysfakcji.

Po udanym początku zaczęliśmy wprowadzać na polski rynek inne firmy z Skandynawii. Tworzyliśmy kampanie reklamowe - anonse prasowe, ulotki, plakaty i otwieraliśmy nowe skandynawskie przedsięwzięcia w Polsce.

Promy Lion Ferry -anonse prasowe, ulotki, plakaty.

Stacje benzynowe PREEM -anonse prasowe, ulotki, hasło "TWÓJ NOWY SĄSIAD" oraz eventy z okazji otwarcia stacji.

Procordia FOOD - koncentrat pomidorowy "100 %" - anonse prasowe - główna nagroda TYTAN na festiwalu reklamy CRACFILM w Krakowie w dziedzinie reklamy prasowej.

Tak zrodziła się konieczność powstania

KWADRAT EXPO COM.PL
ul. Zbąszyńska 27
60-359 Poznań
tel/fax. (061) 8615454, 8615448
e-mail: biuro@kwadrat-expo.com.pl
NIP 782-161-24-69
Regon 639804442

... agencji artystycznej zajmującej się wydarzeniami z pogranicza sztuki i reklamy. Telewizyjne programy rozrywkowe, wielkie otwarcia obiektów, festiwali, mistrzostw świata w kajakarstwie w Poznaniu, eventów dla FIRM z udziałem najlepszych polskich artystów kabaretowych, piosenkarzy, iluzjonistów itp.